inception ♥ film, který neomrzí !

30. 01. 2011 | † 11. 02. 2013 | kód autora: Q0e

aaa  
No pokud jste Inception♥ nebo česky Počátek :) neviděli můžete kurzorem rovnou zamířit k tomu červenýmu"X"v pravém horním rohu ;) protože vám tehle článek nic moc neřekne ... :) 

pokud chcete i přes to dál pokračovat brát vám to nebudu  :) 

Pokud patříte k těm , kteří před tím než si pustí jakýkoli film zamíří nejdříve na CSFD tk už v tomhle vám inception bude vyhovovat xD na CSFD má 90% a patří tam k jednomu z nejlepších filmů :) 

Další věc na kterou se hodí upozornit je že byl nominovám na 8 Oscarů : Nejlepší film, Kamera, Výprava, Hudba, Zvuk, Zvukové efekty, Vizuální efekty, Scénář :)  což je dle mého dost dost dost .. dobrý :)  
nominace na Oscara v hudbě s tím opravdu souhlasím ! hudba je ve filmu úžasná  tady máte ukázku  ... [ Pokračování článku ]

nevím jak víc vám dokázat že je to prostě luxus-bezva-dokonalej film :D jeden z nejlepších jaký sem kdy viděla ! :)
- a že sem jich viděla :D 

prostě se na něj koukněte a uvidíte sami :) mě nejdřív taky nijak neuchvátil ty první scény nic moc ... ale jakmile mi došlo že je to o tom že "spí" a to je jen "sen" tk sem se do toho naprosto zamilovala , celý film jsem se ani nehnula... a bála se i sebemenšího pohybu :D jako fakt teď  vám nekecám ! :D  a co teprve ten KONEC ..... 
 

ja už jsem Počátek viděla snad ... 10x xD fakt :) a stále mám chuť se na něj dívat znova .. a znova ... a znova .... 


 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.